Kiekviena pora, prie kurios šventės mums tenka garbė prisidėti, yra savaip įdomi ir išskirtinė. Vienos poros būna labai emocingos ir jausmingos, kitos – praktiškos ir dalykiškos, o šią porą galima būtų apibūdinti kaip išskirtinai nuoširdžią ir žmogiškai paprastą. Būtent taip ir vyko visas šventės planavimas – jokio bereikšmio streso, pakyli nuotaika, malonūs pokalbiai, daug šypsenų ir nuoširdus laukimas.

FL8_8702_1

Kamilė ir Modestas į mus kreipėsi jau nusimatę šventės vietą, kuri tapo ir mūsų viena iš mylimiausių vietų Lietuvoje – Jakiškių Dvaras. Savo paslaptimi, autentika, romantika ir unikalumu alsuojanti vieta nepalieka abejingų. Taip, ne visi išdrįstų savo šventę daryti būtent šioje vietoje, bet šis jaunųjų sprendimas jų šventę pavertė unikalia švente.

FL8_8983_1Jaunųjų žavesys ir akyse deganti meilė vienas kitam, kiekviename dvaro kambaryje, koridoriuje ar kampelyje kūrė neįtikėtiną aurą. Jau nuo XVI a. pabaigos šaltiniuose minimi rūmai tą dieną prisikėlė dar vienam gyvenimui, dar vienai nuoširdžios meilės istorijai.

FL8_8889_1_1Žinoma, autentiška dvaro aplinka diktavo ir visus šventės dekoro akcentus. Klasikinė prabanga su karališkos violetinės ir aukso spalvos duetu puikiai derėjo tarp autentiškų dvaro sienų, o nuostabi dvaro aplinka ir lauko floros akcentai atsispindėjo kurtose puokštėse.

pic-1pic-9pic-15pic-21pic-19Nuoširdžiai dėkojame vedėjui Robertui Petrauskui už sukurtą puikią emociją, “SaltStory” už visuomet gomurius glostančius patiekalus, “Popierinė.lt” už spaudą, “Užupio arka” už įspūdingas polėkštes ir, žinoma, “Lapė Baltoji” bei Vyteniui už įamžintas akimirkas.

Tačiau didžiausią padėką norime skirti Kamilei ir Modestui. Mes net neabejojame (kad ir kaip saldžiai tai nuskambėtų), jog pasaulis būtų gražesnis ir geresnis, jeigu jame būtų daugiau tokių žmonių kaip jie. Tokio nuoširdaus paprastumo, tikro bendravimo ir atviro požiūrio norėtume palinkėti tiek sau, tiek kiekvienam. Kamilei ir Modestui norėtume palinkėti ir toliau puoselėti tokius tyrus jausmus vienas kitam, o visiems kitiems – mylėkite, būkite nuoširdūs sau bei aplinkai ir šypsokitės! 🙂

Su meile,

“Renginių Namai”