Su Rūta ir Andriumi susipažinome likus vos mažiau nei metams iki jų planuojamos vestuvių datos. Kaip ir mums įprasta, susitikimo metu išklausėme jų norų, papasakojame mūsų darbo principus, visą planavimo eigą, išsigryninome viziją, pasidalinome mūsų patirtimi ir mielai pabendravome. Tiesa, tuo tarpu jaunieji rinkosi iš kelių planuotojų, ką mes rekomenduojame visiems planuojantiems, tačiau nuoširdžiai apsidžiaugėme sulaukusios skambučio, jog pora nusprendė jų šventės išpildymą patikėti mums. Žinojome, kad numatyta šventės vizija, nestandartinis jaunųjų požiūris ir visos komandos profesionalumas padės sukurti elegantišką ir stilingą vestuvių šventę.

Nors 2019 metų liepos 13-osios rytas gąsdino vėsa ir lietumi, tačiau, likus pusvalandžiui iki bažnytinės ceremonijos, viskas susidėliojo į savo vietas – lietus baigėsi, temperatūra kilo, nuotaika gėrėjo, jaudulys maloniai džiugino ir, skambant violončelės bei arfos dueto muzikai, Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje Rūta ir Andrius vienas kitam pažadėjo amžiną meilę.

10121H copy

Neįtikėtina elegancija, stilingas subtilumas ir jaunųjų pasitikėjimas savimi bei vienas kitu atsispindėjo ir pro nuostabiosios Ana Rosso foto objektyvą visos fotosesijos metu. Jūs tik pažiūrėkite – kokie jie fotogeniški!

31294

Vienos dienos šventė Vilniuje su gera ir patogia lokacija buvo pagrindiniai kriterijai ieškant šventės vietos. Todėl šį kartą buvo pasirinktas pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūręs Arkangelo konferencijų ir meno centras. Ši vieta išsiskiria savo nepakartojama istorija, autentiška aplinka ir sakraliu charakteriu. Šiek tiek išskirtinio charakterio šiai vietai pridėjome ir mes. Prabangus miškas – turbūt taip būtų galima apibūdinti pasirinktą vietos dekorą. Būtent tai, ko jaunieji ir norėjo. Tikri medeliai, dekoruoti gėlėmis, tapo pagrindiniu šios temos akcentu, o žalios ir rudos spalvos motyvai dekoro elementuose tik dar labiau priairtino prie gamtinės temos. Mes neapsakomai dėkojame Rūtai ir Andriui už jų nestandartinį požiūrį ir galimybę mums, kūrybiškai pažvelgti į jų viziją. Jų pasitikėjimo dėka rezultatas gavosi užburiantis.

192167229995_1276107232549695_4223404439244898304_o23

Visam šventiniam vakarui dirigavo mūsų labai mylimas Eimutis Kvoščiauskas. Jo nuoširdus atsidavimas, subtilus sąmojis, absoliuti pagarba kiekvienam svečiui ir aktorinės improvizacijos užpildė visą vakarą nuotabiomis emocijomis ir nuoširdžiomis šypsenomis. O kur dar neįtikėtinas jaunųjų tango šokis ir vakaro staigmena svečiams – Egidijaus Sipavičiaus pasirodymas, kuris išjudino visus ir tapo puiki pradžia šokiams.

2726

Mes nuoširdžiai norime padėkoti visiems savo draugams: SaltStory už aukščiausio lygio maistą, Užupio Arka už dekoro elementus, Popierinė.lt už visą vestuvių spaudą, Ana Rosso Photography už tokio grožio nuotraukas, Eimučiui Kvoščiauskui už nepaprastą atsidavimą, Vytui už visuomet gerą garsą ir šviesas. Bet, visų šių emocijų, gražių žodžių ir neužmirštamų momentų nebūtų be šventės kaltininkų – Rūtos ir Andriaus. Iš visos širdies dėkojame jiems už pasitikėjimą, nuoširdų bendravimą, atsidavimą ir galimybę prisidėti prie jų gyvenimo šventės. Būkite mylintys, žydintys ir toliau tokie subtiliai elegantiški ir elegantiškai subtilūs. Ačiū Jums!

 

Su meile,

Renginių Namai